Harmonogram 2017-10-27T12:08:27+00:00
Harmonogram w wersji PDF

DZIEŃ 1

PIĄTEK 27 PAŹDZIERNIKA

HALA C

10:00-18:00 Treningi zawodników biorących udział w Mistrzostwach Polski Modeli Zdalnie
Sterowanych
10:00-18:00 Wystawa Camperów

HALA D

Strefa Youtuberów: Kickster
10:00-18:00 Kompleksowa przebudowa Lexusa RCF
10:30-12:00 Konkursy dla publiczności (dla dzieci i dorosłych) – stoisko nr 335
12:00-14:00 Prezentacje aut modyfikowanych
14:00-15:00 Pokazy Air-ride
15:00-17:00 Prezentacje aut modyfikowanych
17:00-18:00 Sesje zdjęciowe ze zmodyfikowanymi autami i modelkami

HALA E

Strefa Youtuberów: Moto Doradca, Kameralnie
14:00 Premiera luksusowego autobusu marki Irizar – Funclub
9:00-15:00 Warsztat Strategiczny Polskiej Izby Informatyki i Telekomunikacji hala E Sala Konferencyjna nr 1

HALA F

10:00-18:00 Stoisko TVN/TVN Turbo – hala F
10:00-18:00 Stoisko Java Car Design – s. 123
10:00-18:00 Stoisko Startech Refinement – s. 123
10:30 Otwarcie targów Warsaw Moto Show 2017
11:00 Premiera Volkswagena T-Roc – s. 103
11:30 Premiera Infiniti Q50 – s. 110
12:00 Premiera Lexus LC 500h – s. 110
12:15 Premiera Lexus LS – s. 110
12:30 Premiera Sin R1 550 (Bułgaria) – s. 108
12:45 Premiera Mercedes X-klasa
13:15 Premiera Renault Megane RS
13:45 Premiera Audi A8 – s. 105
14:15 Premiera Seat Arona – s. 128
14:45 Premiera Ssangyong Rexton – s. 104
14:00-16:00 Konferencja „Prędkość – czy to tylko droga przez czas?” – Główny Inspektorat Transportu Drogowego salka konferencyjna nr 2
15:15 Poczęstunek dla mediów – sala konferencyjna nr 1
19:00 Gala Złotej Kierownicy organizowana przez czasopismo Auto-Świat (tylko z zaproszeniem)

DZIEŃ 2

SOBOTA 28 PAŹDZIERNIKA

HALA B

Eliminacje Car Audio Finału Mistrzostw Polski

HALA C

10:00-18:00 Kwalifikacje Mistrzostw Polski Modeli Zdalnie Sterowanych
10:00-18:00 Wystawa Camperów
10:00-18:00 Zawody car-audio

HALA D

Strefa Youtuberów: Kickster
10:00-18:00 Kobiety z pasją
10:00-18:00 Kompleksowa przebudowa Lexusa RCF
10:00-18:00 Prezentacja zmodyfikowanych aut
11:30-12:00 Prezentacja jednego z najmocniejszych dragowych aut w Polsce
12:00-14:00 Podpisywanie książek przez Kajetan Kajetanowicz na stoisku Prószyński
14:00-14:30 Pokazy Air-ride
14:30-15:30 Zawody Car-limbo

HALA E

Strefa Youtuberów: Moto Doradca, Kameralnie
10:00-18:00 Strefa gier motoryzacyjnych i symulatorów – s. 261 i 263
10:00-18:00 Strefa Klubów motoryzacyjnych (BMW Klub Warszawa, Mustang Klub Polska)
11:00-14:00 SONAX PROFILINE TEAM POLSKA: Konferencja “Auto Detailing” – narzędzia, produkty i rozwój biznesu.” (sala konferencyjna nr 1)1. Narzędzia: Maszyny polerskie – rodzaje i nowości.
2. Produkty: Korekta i zabezpieczenia lakieru.
3. Biznes: Rozwój studia detailingu, umiejętności i oferty usług.
Miasteczko Detailingu – s. 208
11:00 Prezentacja MX Nowicki „Dbałość o detale, czyli czym jest detailing?
11:45: Konkurs z losowaniem nagród o wartości minimum 600zł.
12:00 NAT- Pady polerskie w profesjonalnej kosmetyce samochodowej.
12:45 Konkurs z losowaniem nagród o wartości minimum 600zł.
13:00 ADBL – Mity w autodetailingu.
13:45 Konkurs z losowaniem nagród o wartości minimum 600zł.
14:00 BENBOW – Pistolety BenBow w autodetailingu.
14:45 Konkurs z losowaniem nagród o wartości minimum 600zł.
15:00 CLEANSTARTER – cztery kroki prania.
15:45 Konkurs z losowaniem nagród o wartości minimum 600zł.
16:00 COLOURLOCK – Dlaczego warto dbać o tapicerki skórzane.
16:45 Konkurs z losowaniem nagród o wartości minimum 600zł.

HALA F

10:00-18:00 Stoisko Braci Collins – s. 124
10:00-18:00 Stoisko TVN/TVN Turbo – s. 121
10:00-18:00 Stoisko Java Car Design – s. 123
10:00-18:00 Stoisko Startech Refinement – s. 123
10:00-18:00 Stoisko Tesla Warszawa
10:00-18:00 Miasteczko ruchu drogowego – Główny Inspektorat Transportu Drogowego
11:00-11:30 Konferencja prasowa Warsaw Moto Show
11:30 Uroczyste otwarcie targów przez przedstawiciela Ptak Warsaw Expo oraz Rafała Jemielitę
12:00 Premiera Volkswagena T-Roc
12:10 Premiera Infiniti Q50
12:20 Premiera Lexus LC 500h
12:30 Premiera Lexus LS
12:40 Premiera Sin R1 550 (Bułgaria)
12:50 Premiera Mercedes X-klasa
13:00 Premiera Renault Megane RS
13:10 Premiera Audi A8
13:20 Premiera Seat Arona
13:30 Premiera Ssangyong Rexton
13:45-14:30 Q&A na scenie głównej z Nicolasem Hamiltonem
14:30-15:00 Wystąpienie na scenie głównej Juta Kleinshmidt + Rafał Sonik – zwycięzcy Rajdu Dakar
15:30-17:00 90 minutowy set na scenie głównej C-Bool
17:00-17:45 Dekoracja zwycięzców klasyfikacji generalnej Driftingowych Mistrzostw Polski w klasie PRO, Semi-PRO i Kobiet
18:30 Uroczysta Gala Warsaw Moto Show wspólnie z pokazem Playboy na scenie głównej – wejście biletowane

HALA F – scena główna

11:30 Uroczyste otwarcie
12:30-13:15 Rafał Sonik i Ola Kutz
13:45-14:30 Q&A z Nicolasem Hamiltonem
14:30-15:15 Juta Kleinschmidt oraz Rafał Sonik
15:30-17:00 90-minutowy set C-Boola
17:00-17:45 Dekoracja Driftingowych Mistrzostw Polski
18:30 – Gala Playboy oraz Warsaw Moto Show

DZIEŃ 3

NIEDZIELA 29 PAŹDZIERNIKA

HALA B

Finał Mistrzostw Polski Car Audio

HALA C

10:00-18:00 Turniej Finałowy Mistrzostw Polski Modeli Zdalnie Sterowanych
10:00-18:00 Wystawa Camperów
10:00-18:00 Zawody car-audio

HALA D

Strefa Youtuberów: Kickster
10:00-18:00 Konkursy na najlepsze modyfikacje
10:00-18:00 Strefa Kobiety z pasją – kobiety w motorsporcie
14:00-15:00 Pokazy Air-Ride
15:00-16:00 Wręczenie nagród w konkursach
Miasteczko Tuningu
11:00 Prezentacja MX Nowicki „Dbałość o detale, czyli czym jest detailing?
11:45: Konkurs z losowaniem nagród o wartości minimum 600zł.
12:00 NAT- Pady polerskie w profesjonalnej kosmetyce samochodowej.
12:45 Konkurs z losowaniem nagród o wartości minimum 600zł.
13:00 ADBL – Mity w autodetailingu.
13:45 Konkurs z losowaniem nagród o wartości minimum 600zł.
14:00 BENBOW – Pistolety BenBow w autodetailingu.
14:45 Konkurs z losowaniem nagród o wartości minimum 600zł.
15:00 CLEANSTARTER – cztery kroki prania.
15:45 Konkurs z losowaniem nagród o wartości minimum 600zł.
16:00 COLOURLOCK – Dlaczego warto dbać o tapicerki skórzane.
16:45 Konkurs z losowaniem nagród o wartości minimum 600zł.

HALA E

Strefa Youtuberów: Moto Doradca, Kameralnie
10:00-18:00 Strefa gier motoryzacyjnych i symulatorów
10:00-18:00 Strefa SUPERCARS
11:00-18:00 Strefa Klubów motoryzacyjnych (BMW Klub Warszawa, Mustang Klub Polska)
11:00-14:00 SONAX PROFILINE TEAM POLSKA: Konferencja “Auto Detailing” – narzędzia, produkty i rozwój biznesu.” (sala konferencyjna nr 1)
1. Narzędzia: Maszyny polerskie – rodzaje i nowości.
2. Produkty: Korekta i zabezpieczenia lakieru.
3. Biznes: Rozwój studia detailingu, umiejętności i oferty usług
14:30-15:30 Spotkania z Youtuberami: Kickster, Moto Doradca i Kameralnie
Miasteczko Detailingu
11:00 Prezentacja MX Nowicki „Dbałość o detale, czyli czym jest detailing?
11:45: Konkurs z losowaniem nagród o wartości minimum 600zł.
12:00 NAT- Pady polerskie w profesjonalnej kosmetyce samochodowej.
12:45 Konkurs z losowaniem nagród o wartości minimum 600zł.
13:00 ADBL – Mity w autodetailingu.
13:45 Konkurs z losowaniem nagród o wartości minimum 600zł.
14:00 BENBOW – Pistolety BenBow w autodetailingu.
14:45 Konkurs z losowaniem nagród o wartości minimum 600zł.
15:00 CLEANSTARTER – cztery kroki prania.
15:45 Konkurs z losowaniem nagród o wartości minimum 600zł.
16:00 COLOURLOCK – Dlaczego warto dbać o tapicerki skórzane.
16:45 Konkurs z losowaniem nagród o wartości minimum 600zł.

HALA F

10:00-18:00 Stanowisko Marki Brabus Mercedes G63AMG Brabus biały i czarny
10:00-18:00 Stoisko TVN Turbo
10:00-18:00 Stoisko Java Car Design – s. 123
10:00-18:00 Stoisko Startech Refinement – s. 123
10:00-18:00 Stoisko Braci Collins
13:30-14:15 Q&A z Jutą Klenschmidt na sceniegłównej
14:00-15:00 Kobiety z Pasją – rozmowy na scenie głównej
15:00-15:30 Avalon Extreme – Aktywni niepełnosprawni – Bartek Ostałowski i Sebastian Luty

Teren zewnętrzny

Piątek

10:00-18:00 Strefa Foodtrocków
11:30-12:15 Uroczyste uruchomienie sieci ładowania GreenWay

Sobota

10:00-18:00 Strefa Foodtracków
10:00-18:00 Inter Cars Lajtowy Puchar Off-road 4×4
13:00-14:00 Pokazy Driftu, drift taxi – Polska Federacja Driftingowa
14:00-14:30 Pokazy Stuntu, Polish Stunt Cup Aleksandra Kutz teren zewnętrzny
15:00-16:00 Pokazy Driftu, drift taxi – Polska Federacja Driftingowa (teren zewnętrzny)
16:00-16:30 Pokazy Stuntu, Polish Stunt Cup Aleksandra Kutz teren zewnętrzny

Niedziela

10:00-18:00 Strefa Foodtracków
13:00-14:00 Pokazy Driftu, drift taxi – Polska Federacja Driftingowa (teren zewnętrzny)
14:00-14:30 Pokazy Stuntu, Polish Stunt Cup Aleksandra Kutz teren zewnętrzny
15:00-16:00 Pokazy Driftu, drift taxi – Polska Federacja Driftingowa (teren zewnętrzny)
16:00-16:30 Pokazy Stuntu, Polish Stunt Cup Aleksandra Kutz teren zewnętrzny

Harmonogram w wersji PDF