Bilety 2017-10-28T12:14:54+00:00

Bilety na Warsaw Motor Show 2017

27- 29 PAŹDZIERNIKA 2017
Ptak Warsaw Expo

Bezpłatny parking w trakcie trwania targów!

Bilety dostępne również w kasach na miejscu

KUP BILET
KUP BILET eBilet

* liczba karnetów Maniak limitowana do 50 sztuk

Strefa Playboya
Piękne kobiety i szybkie ekskluzywne samochody to połączenie o jakim marzy niejeden mężczyzna. Teraz będziecie mieli okazję poznać króliczki Playboya i zapozować z nimi do zdjęcia na tle szybkich super aut.

Gala Playboya
Tak duża impreza nie może odbyć się bez gali i wręczenia nagród. Taką organizujemy wspólnie z Playboyem, gdzie wręczymy nagrody Warsaw Motor Show. Po części oficjalnej – catering, alkohol i zabawa na najwyższym poziomie.

Strefa F1
Formuła 1 to jedna z najbardziej emocjonujących serii wyścigowych na świecie, dlatego Warsaw Motor Show nie mogłoby się obyć bez strefy z nią związanej! Poznaj brata mistrza świata Lewisa Hamiltona – Nicolasa, który opowie Wam o swoich startach w rajdach, a także karierze w F1 Lewisa.

Nocne zwiedzenie

To atrakcja dla prawdziwych motoryzacyjnych maniaków, wystawa targowa tylko dla Was! Odwiedź Warsaw Motor Show już po zamknięciu hal dla odwiedzających i uzyskaj możliwość zrobienia ekskluzywnych supercarów, a wśród nich m.in. BMW M2, Lamborghini Huracan i Gallardo, Audi R8 V10, Porsche Cayman GTS, Mercedes A45 AMG, BMW M4, Porsche Carrera GT3.

KUP BILET
KUP BILET eBilet